• מזון מלכות - מוגבל ל-5 יח'

מזון מלכות - מוגבל ל-5 יח'

Forever Royal Jelly

תאור ומטרה

מזון מלכות היא הפרשה דמויית חלב מבלוטות הלוע של דבורת הדבש. “ מאכל על” זה של הדבורים מסופק לכל דבורה המיועדת להיות מלכה. זהו המאכל האקסקלוסיבי של הדבורה-המלכה במשך תקופת הפוריות הגבוהה שלה, מאפשר לה להטיל כ-3000 ביצים ליום, במשך שש שנותיה. דבורים-פועלות הניזונות מדבש רגיל, חיות רק ארבעה עד שישה שבועות.

מזון מלכות הוא מאכל בריאותי מעולה. הוא מכיל ויטמינים, A ,C ,D ו- E, ובנוסף, הוא גם מהווה מקור עתיר ויטמינים מסוג. B מרכיב חשוב הוא ויטמין B5 חומצה פנטטונית, אחד החומרים החשובים ביותר בגוף, החיוני לסינתיזה ומטבוליזם של חלבונים, שומנים, פחמימות, והורמונים אחדים. מחסור בו, יכול לגרום לליאות, כאבי ראש, דלקות בדרכי הנשימה העליונות, רגישות לאינסולין, הפרעות שינה, בחילה והפרעות במערכת העצבים. מזון מלכות מכיל את כל שמונה חומצות האמינו החיוניות, יחד עם עשר חומצות אמינו משניות, וכן כמויות מרשימות של המינרלים: סידן, נחושת, ברזל, זרחן, אשלגן, סיליקון וגפרית. מזון מלכות מכיל גם את חומצת הגלעין.

מזון מלכות מחזק את תהליך חילוף החומרים בגוף. עובדה זו מסבירה את תחושת החיוניות הרבה וההתאוששות המהירה מעייפות. יתרונות נוספים של מזון מלכות הם תמיכה בהתחדשות התאים, שיפור מרקם העור, והגברת התנגדות הגוף למחלות. אפשר ליטול מוצר זה גם לחיזוק בעיתות לחץ ולהקלה בתופעות קדם וסתיות. כמו כן הוא ידוע גם כמקטין רמת כולסטרול.

לאחר אכילת אבקני הפרחים, מפרישות הדבורים את מזון המלכות העשיר בפרוטאין מבלוטה שבגופן. מזון מלכות אף מכיל אציטילכולין, שתפקידו חשוב ומגוון בתיפקוד כל הגוף, בהמריצו הפרשת אדרנלין.

חשוב לדעת

  • תוסף מזון חיוני עשיר בויטמינים ומינרלים
  • מכיל את כל חומצות האמינו הדרושות
  • עוזר בהפגת מתיחות
  • מוצר אורגנ י, נקי אקולוגית, מיובש בהקפאה בעל איכות גבוהה
  • טוב לעור
  • מוצר מספר 36 .

חברת FLP משתמשת במזון מלכות, הנאסף מאזורים מדבריים יבשים, מרוחקים וגבוהים, שם התנאים הבתוליים מספקים את הסביבה האידיאלית למכוורות שלנו. הוא נלקח מן הכוורות, ומיד מיובש בהקפאה. תהליך זה רק מפריד את המים המיותרים מן המוצר, ומשאיר את כל הויטמינים, המינרלים, האנזימים ושאר המרכיבים האחרים במקומם.

השיטה לפיה בודקים את טהרתו וכוחו של מזון מלכות היא למדוד את כמות ה(-10-hydroxy-2-decenoic acid (HAD שבו. בדיקות מזון מלכות של חברת FLP מבוצעים ב- % H AD + 6 ,הרבה מעל לרמת הבדיקות הרגילה . קיימות תעודות מבחן עבור כל אצוו ה. זהו תוסף תזונה שבאמת חיוני להרגשתנו הטובה, ומאחר וקבוצת הויטמינים מסוג B נמסים במים, יש לצרוך אותו בכל יום.

רכיבים

מזון מלכות 250 מ”ג

רכיבים נוספים

סורביטול, פרוקטוז, חומצת הדרים, טעם תפוזים טבעי.

סימון תזונתי לטבלית
קלוריות 1.8
חלבונים 11 מ״ג
פחמימות 415 מ״ג
שומנים 12 מ״ג

מכיל

60 טבליות

שימוש מומלץ

טבלית אחת, פעמיים ביום